Hatay Ev Yapımı Doğal Antakya Sıkma Peynir

Antakya Sıkma Peynirimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır. 

Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.

Ürün Fiyatı: 110
(1 kg)
SİPARİŞ VER
LEZZETİ PAYLAŞ

Ürünün İçeriği

Süt, peynir mayası, tuz, su

Ürünün Hazırlanışı

Pastörize edilen süt peynir mayası ile mayalanır. Elde edilen peynir 90° kaynayan suda haşlanarak taş baskının altında 1gün bekletilir. Ardından tuzlu suda salamura edilir ve 2 saat bekletilip tüketime sunulur.

Kullanım Şekilleri

Kahvaltıda tüketilir. Tereyağında ya da zeytinyağında kızartılabilir. Salataya eklenir. İnce doğranarak poğaçalarda kullanılabilir. Sandviçte kullanılabilir.

Saklama Koşulları

Buzdolabında saklanması halinde 4 gün bekletilebilir. Uygun saklama koşulları sağlandığında tazeliğini korur.

Gönderim Şekli

Ürünümüz, 1 kg olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına sıkma peynirimiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürünlerimiz özel strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, 4 mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam