Hatay Ev Yapımı Yöresel Ispanaklı Üçgen Börek

Ispanaklı üçgen böreğimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.

Ürünlerimizin tamamı hijyen koşulları altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.

Ürün Fiyatı: 64
(8 adet)
SİPARİŞ VER
LEZZETİ PAYLAŞ

Ürünün İçeriği

Ispanak, baharatlı sürk çökelek, tuzlu yoğurt, biber salçası, zeytinyağı, un, soğan.

Ürünün Hazırlanışı

Özenle açılan hamurlarımıza iç harcını ekledikten sonra üçgen şekline getirerek pişiriyoruz. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında paketlenir.

Kullanım Şekilleri

Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetleriyle tanıştıran Ispanaklı Üçgen Böreği misafir ağırlamalarınızda, beş çaylarınızda, kutlamalarda afiyetle sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Buzlukta saklanması halinde tazeliğini uzun süre korur.

Gönderim Şekli

Ürünümüz, 8 adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; ıspanaklı üçgen böreğimiz gıdaya uygun satışa sunulmaktadır. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dahilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam