Hatay Ev Yapımı Yöresel Külçe

Külçemizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.

Ürünlerimizin tamamı hijyen koşulları altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.

Ürün Fiyatı: 28
(4 adet)
SİPARİŞ VER
LEZZETİ PAYLAŞ

Ürünün İçeriği

Un, su, şımra (rezene), susam, tereyağ.

Ürünün Hazırlanışı

Özenle açılan hamurlarımıza gül şeklini vererek pişiyoruz. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında paketlenir.

Kullanım Şekilleri

Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetleriyle tanıştıran Külçeyi misafir ağırlamalarınızda, beş çaylarınızda, kutlamalarda afiyetle sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

Buzdolabında ağzı kapalı bir paket içerisinde muhafaza edilmelidir. Buzlukta da bekletilebilir. 1 haftalık kullanım ömrü vardır.

Gönderim Şekli

Ürünümüz, 4 adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; külçemiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmaktadır. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dahilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam