Medeniyetlerin Ortak Sofrası

Anadolu’nun bereketli topraklarının mahsulleriyle donatılmış bu sofralar, yüzyıllardır birçok ulusu doyurdu.

Medeniyetlerin hayat bulduğu bu topraklarda her gün birbirinden lezzetli, mis kokulu yemekler pişti. M.Ö. 300 yılından beri pek çok medeniyete ev sahipliği yapan bu topraklar en kıymetli, kültürel hazineleri günümüze taşıdı. Hititler, Mısırlılar, Urartular, Asurlular gibi tarih sahnesinde yer alan birçok medeniyetin kendine özgü lezzet kodlarını içeren zengin Antakya mutfağı yüzyıllardır lezzetin başkenti olarak ön plana çıkmayı başardı. Köklü ve zengin bir mutfak kültürüne sahip Antakya, UNESCO Gastronomi Şehri olarak tescillenmiş milli bir değerimizdir.

antikya-biberlikatikli-ekmek-img-1

Her Sofra Yeni Bir Hayat

10 yıldır bu toprakların yöresel lezzetlerini her bir köşeye ulaştırmayı hedefleyen Antikya, sofraların birleştirici gücüne inanarak, her sofrayı bir lezzet şöleni haline dönüştürmek için zengin ve doğal içerikli ürünleriyle parmak ısırtan lezzetler sunuyor.

Antikya, kadın girişimcilerden aldığı üretken güç ve destekle birlikte mutfağında geçmişten beri taşıdığı kültürel değerleri, doğallığını ve otantik kodlarını bozmadan büyük bir özveriyle günümüz lezzet dolu sofralarına taşımayı başarıyor. Güçlü ekibi ve kolektif çalışma standardını benimseyen işinin ehli şefleriyle, el emeğinin ve doğallığın kıymetini iyi bilen, birçok eli lezzetli Anadolu kadınlarının ev yapımı yöresel lezzetlerini, sizlerin sofralarına tazelik ve doğallıkla taşıyor.

food-2

Lezzetin Doğasında Kalite Var

Antikya ürünlerini, yüksek hijyen standartlarında büyük bir özveri ile üretiyor. Günlük olarak hazırlanan Antikya lezzetleri vaktinde toplanan mahsullerle tamamen doğal ve el yapımı olarak sofralarınızda yerini almak için bekliyor. Bağrını bozkıra açan nesillerin aynı sofraya oturup, paylaştıkları aşın tadı gibi doğallığı bozulmadan geçmişten günümüze var olan Antakya kültürünü tutku ve heyecanla sizlerin sofralarınızda yaşatıyor. Özenle hazırlanan lezzetleri, aynı özen ve özveri içinde sizlere ulaştırmak için üretiminden ulaşımına kadar ilmek ilmek detaylandırılmış müşteri memnuniyeti odaklı politikasıyla her zaman siz değerli tüketicilerine en iyisini sunmayı hedefliyor.

Ürettiği her lezzete sevgi ve özveri ile yaklaşan Antikya; lezzet aşkıyla her zaman kapınızda!

food-3
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam